Programma

18:00 Dancetour - DJ Clash

do 29-8, D-Toren

Dancetour - DJ Clash

19:00 Dancetour - Trobeats

do 29-8, D-Toren

Dancetour - Trobeats

20:00 Klassieke avond

do 29-8, Simonsplein

Klassieke avond

20:30 Dancetour - Stuk

do 29-8, D-Toren

Dancetour - Stuk

21:30 Dancetour - Freddy Moreira

do 29-8, D-Toren

Dancetour - Freddy Moreira

22:30 Dancetour - Outsiders

do 29-8, D-Toren

Dancetour - Outsiders

12:00 Kermis Raadhuisplein

vr 30-8, Centrum

Kermis Raadhuisplein

18:30 Balkanova Orchestra

vr 30-8, Simonsplein

Balkanova Orchestra

19:00 DJ’s Jongerencentrum Doetinchem

vr 30-8, Mark tennant pl.

DJ’s Jongerencentrum Doetinchem

20:00 Goeiemiddag!

vr 30-8, Mark tennant pl.

Goeiemiddag!

20:00 Moonyard

vr 30-8, Grutstraat

Moonyard

20:00 Hardstyle

vr 30-8, Korte Kapoenie str.

Hardstyle

20:00 Dragqueen

vr 30-8, Centrum

Dragqueen

20:00 Jackie Moon

vr 30-8, D-Toren

Jackie Moon

21:20 Opening Stadsfeest burgemeester Mark Boumans

vr 30-8, Simonsplein

Opening Stadsfeest burgemeester Mark Boumans

21:30 Dave Daflin

vr 30-8, D-Toren

Dave Daflin

21:30 ACHTUNG

vr 30-8, Simonsplein

ACHTUNG

22:00 Andere Koek!

vr 30-8, Mark tennant pl.

Andere Koek!

22:30 Keizer

vr 30-8, D-Toren

Keizer

23:00 Styles

vr 30-8, D-Toren

Styles

23:00 Callahan Clearwater Revival

vr 30-8, Grutstraat

Callahan Clearwater Revival

23:45 Dave Nunes

vr 30-8, D-Toren

Dave Nunes

12:00 Urban Playground

za 31-8, Mark tennant pl.

Urban Playground

12:00 Cultuur Promoweide

za 31-8, Mark tennant pl.

Cultuur Promoweide

12:00 Activiteiten en voorstellingen

za 31-8, Mark tennant pl.

Activiteiten en voorstellingen

12:00 Goochelaar Joost

za 31-8, Centrum

Goochelaar Joost

12:00 Kermis Raadhuisplein

za 31-8, Centrum

Kermis Raadhuisplein

13:00 Dans, sport en acrobatiek

za 31-8, Simonsplein

Dans, sport en acrobatiek

13:30 Relaxte achtergrondmuziek & DJ Günter

za 31-8, Mark tennant pl.

Relaxte achtergrondmuziek & DJ Günter

15:00 The BBR Band

za 31-8, Grutstraat

The BBR Band

15:30 Doetinchem All Stars Jazz

za 31-8, Mark tennant pl.

Doetinchem All Stars Jazz

17:00 Sofie Reed

za 31-8, Grutstraat

Sofie Reed

17:30 Luc ten Brinck & friends

za 31-8, Mark tennant pl.

Luc ten Brinck & friends

18:30 Fabulous Fif-teen

za 31-8, Simonsplein

Fabulous Fif-teen

19:30 Pulse

za 31-8, Grutstraat

Pulse

20:00 Elz Bakker and Friends

za 31-8, Korte Kapoenie str.

Elz Bakker and Friends

20:00 Chemical Clouds

za 31-8, Mark tennant pl.

Chemical Clouds

20:00 Roel Staarink

za 31-8, D-Toren

Roel Staarink

20:30 Mart Hillen

za 31-8, Simonsplein

Mart Hillen

20:45 The Memphis Experience

za 31-8, Mark tennant pl.

The Memphis Experience

22:15 Aerial show Calisthenics Center

za 31-8, Simonsplein

Aerial show Calisthenics Center

22:30 Top2000 Experience

za 31-8, Simonsplein

Top2000 Experience

22:45 The original sixties R&B and Soulshow

za 31-8, Mark tennant pl.

The original sixties R&B and Soulshow

23:00 Miller & the Tone Machine

za 31-8, Grutstraat

Miller & the Tone Machine

23:00 Dyna

za 31-8, D-Toren

Dyna

23:55 Bende van Ellende

za 31-8, D-Toren

Bende van Ellende

10:30 Familie, Cultuur en Kids

zo 1-9, Mark tennant pl.

Familie, Cultuur en Kids

10:30 Yoga sessie

zo 1-9, Mark tennant pl.

Yoga sessie

10:30 Gezamenlijke viering ‘Groet elkaar, zie elkaar’

zo 1-9, Simonsplein

Gezamenlijke viering ‘Groet elkaar, zie elkaar’

12:00 Bahia Connection

zo 1-9, Centrum

Bahia Connection

12:00 Kermis Raadhuisplein

zo 1-9, Centrum

Kermis Raadhuisplein

12:00 Koopzondag

zo 1-9, Centrum

Koopzondag

12:00 Goochelaar Joost

zo 1-9, Centrum

Goochelaar Joost

12:00 Activiteiten en voorstellingen

zo 1-9, Mark tennant pl.

Activiteiten en voorstellingen

12:00 Urban Playground

zo 1-9, Mark tennant pl.

Urban Playground

12:30 Bahia Connection

zo 1-9, Mark tennant pl.

Bahia Connection

12:30 Ophalen burgemeester Vogelschieten

zo 1-9, Simonsplein

Ophalen burgemeester Vogelschieten

13:00 Stadskoning(in)schieten

zo 1-9, Omdraai

Stadskoning(in)schieten

13:00 Dans, sport en musical

zo 1-9, Simonsplein

Dans, sport en musical

13:00 Duo jonge meiden

zo 1-9, Mark tennant pl.

Duo jonge meiden

13:30 Marise den Bakker

zo 1-9, Mark tennant pl.

Marise den Bakker

14:00 Jelly Beans

zo 1-9, Mark tennant pl.

Jelly Beans

15:00 Awesome

zo 1-9, Mark tennant pl.

Awesome

15:00 Blues Factor

zo 1-9, Grutstraat

Blues Factor

16:00 Huldiging Stadskoning

zo 1-9, Simonsplein

Huldiging Stadskoning

16:15 The Pianoco's; u vraagt, zij spelen!

zo 1-9, Mark tennant pl.

The Pianoco's; u vraagt, zij spelen!

17:30 Bahia Connection

zo 1-9, Simonsplein

Bahia Connection

17:30 KatZMav

zo 1-9, Grutstraat

KatZMav

19:00 Curls on Fire

zo 1-9, Mark tennant pl.

Curls on Fire

19:00 The Dance Classic Showband

zo 1-9, Simonsplein

The Dance Classic Showband

20:00 Soul Cages

zo 1-9, Grutstraat

Soul Cages

21:30 Vuurwerk

zo 1-9, Centrum

Vuurwerk